Кекс в гуртку

Смачно, швидко, корисно.

Інгредієнти

Яйце куряче — 1 шт.
Какао — 0,5 ч. л.
Кефір — 4 ст. л.
Молоко — 3 ст. л.
Борошно — 2 ст. л. (без гірки)
Розпушувач — щіпка

Як приготувати Кекс в гуртку

Простий і смачний варіант сніданку або легкого перекусу. Мінімум інгредієнтів, легко готується. Даний рецепт буде особливо корисний і цікавий прихильникам правильного харчування.

Покроковий рецепт

1. В високий кухоль вбити яйце, всипати какао.

2. Додати молоко і кефір. Молоко додасть кексу легкість, а кефір — м’якість, пишність.

3. Всипати борошно. Тим, хто правильно харчується, можна використовувати рисову або кукурудзяну або будь-яку іншу муку (на моєму фото суміш рисової і кукурудзяної муки). Додати розпушувач.

4. Ретельно перемішати, використовуючи звичайну вилку. У результаті тісто має бути середньої густоти (не сильно густе, і не дуже рідке). Те, що його вийти мало відносно високою гуртки — це нормально, так як при випіканні кекс підніметься.

5. Готове тісто ставимо в мікрохвильову піч на 4 хвилини на максимальну потужність.

6. Включити НВЧ і спостерігати за кексом. Поступово він почне підніматися. Якщо побачите, що він «втікає» з чашки, то поставити на Паузу » на кілька секунд, потім знову запустити мікрохвильовку.

7. Після закінчення 4 хвилин акуратно витягнути кухоль з кексом з НВЧ (вона гаряча), почекати кілька хвилин і за допомогою виделки обережно вийняти кекс з кухля. Їсти його можна зі сметаною, йогуртом, ягодами і т. д.
Приємного апетиту!

Дивіться також:  Святкові кекси – капкейки