Суп по-італійськи з сочевицею, пастою і ковбасою

Суп – справа дуже серйозна і педантичне. Повірте мені, над цим питанням трясуться в найдорожчих ресторанах світу…

Інгредієнти

Сочевиця – 250 гр.
Паста – 50 гр.
Ковбаса – 50 гр.
Сіль – 2 гр.
Вода – 2 л
Спеції – щіпка

Як приготувати Суп по-італійськи з сочевицею, пастою і ковбасою

Отже, щоб зрозуміти, трохи відхилимося в бік ортодоксальної фізики: при змішуванні рідин і твердих тіл, що світом править дифузія. Дифузія — процес взаємного проникнення молекул або атомів однієї речовини між молекулами чи атомами іншого, приводить до мимовільного вирівнюванню їх концентрацій по всьому займаному обсягу.

Відчуваєте той самий момент, коли Ви відкриває маленьку непоказну дверцята і входите в золотий зал кулінарії з темного підземного лабіринту не зрозумій чого? Речовина, концентрація, вирівнювання, обсяг… Адже ці слова зрозумілі. Чому ж тоді дуже часто кипляча вода в каструлі – це вершина творчості і плодючості розуму?

Є такий суп – борщ. Так от звідси і виник вираз «переборщити», але в цьому питанні я не знавець. А в супі, будь, головне не переборщити з інгредієнтами і зі спеціями. Розуміння закону дифузії дасть Вам уявлення про цьому супі. Сьогодні наш рецепт – це суп по-італійськи з сочевицею, пастою і ковбасою. Як там у індійців?… Саттва, раджас, тамас.

Італійці – народ не уемный, кипучий. Але як приготувати суп категорії раджас, щоб він не спалив Вам смакові рецептори мови. В цьому нам допоможе ковбаска по типу салямі. Сочевиця, як відомо, забере частину солі з води. Але закинувши, ковбасу рівно за п’ять хвилин до готовності, ми компенсуємо… А що ми компенсуємо? А те, що в два літра киплячої води ми можемо додати лише два грами солі. Так, так мало.

Дивіться також:  Спас на кефірі

Відразу скажу: «Ефект від раджаса» гарантований 100 %». Але потрібно читати далі про разграммовку інгредієнтів і точний порядок дій, тобто кулінарних кроків.

Покроковий рецепт

У каструлю наливаємо 2 л води і доводимо до кипіння. Висипаємо сочевицю масою 250 гр. (стільки було в упаковці).

Зважуємо піалу.

За допомогою піали відміряємо 50 гр. пасти і через 10 хв. після варіння сочевиці додаємо її в каструлю. Через 5 хв. солимо й додаємо спеції (сушені томати з цибулею, чорний перець, куркума).

Так само відміряємо 50 гр. ковбаси по типу салямі і через наступні 5 хв. додаємо її в каструлю.

Варимо ще 5 хв. до готовності, періодично помішуючи. Знімаємо з вогню й даємо супу настоятися. Пам’ятайте, каламутність бульйону залежить від багатьох факторів. В цьому і є градація між супом і супом-пюре. Будь-які бобові наближають страва до другого виду супів, але це вже окрема тема.