Класична Філадельфія

Готуватися все дуже швидко,відмінне рішення для вечора великої компанії. Набридло олів’є? Вихід є, крути роли.

Інгредієнти

Рис заправлений – 150г
Норі – 0,5 аркуша
Сирний сир – 50г
Тобика – 15г
Огірок – 30г
Лосось – 40г
Заправка для рису – 20г
Рис – 75г

Як приготувати Класична Філадельфія

Роли замовляли? Любителям японської кухні. Найскладніша частина це розщедритися. Так як деякі інгредієнти коштують не мало,але я вас запевняю купивши всі складові один раз, ви зможете є роли пів року) поки вони вам не набриднуть.

Покроковий рецепт

Готуємо продукти. Заправка: 1 л оцту мицукан на 800г цукру, ставимо на плиту, доводимо до повного розчинення цукру і знімаємо,ні в якому разі не даємо закипіти. І цієї заправки вистачить вам на рік)) або купити вже готову заправку для рису в магазині. В розкладці я дала вам рису на одну порцію ролу, але краще зробити на 1 кг рису, якщо у вас велика компанія. Рис варимо у співвідношенні 1:1. Після приготування рису викладаємо його в широку миску і заливаємо 350 г готової заправки. Вимішуємо рис, даємо йому охолонути.
Огірок режим соломкою,лосось тонкими пластинками.

На макісо кладемо половинку норі.

На шорстку бік, на пів листа, викладаємо рис, як на фото, потім перевертаємо і викладаємо начинку.

На гладку сторону норі кладемо сир,у мене креметте,з одного боку сиру викладаємо огірок,з іншого топіку, ікра летючої риби, і загортаємо з допомогою макісо, так само з її допомогою надаємо ролу квадратну форму.

Коли рол став ідеальної форми, на ваш погляд,накриваємо його лососем.

Накритий рол знову рівняємо макисой, і режим навпіл, складаємо і ще раз навпіл, щоб утворилося 8 шматочків.

Дивіться також:  Хрусткі смажені карасі в клярі

Готовий рол укладаємо на посуд, за бажанням можете придбати васабі, імбир. Приємного апетиту. Якщо вам було цікаво ставте. Якщо хочете ще рецептів японської кухні пишіть коментарі.